پورتال سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي
کدمطلب: kUCidNnz      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۸:۴۲:۴۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۷۲۸

فراخوان اولین جشنواره ملی کتاب اولیا و مربیان

دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش، اولین جشنواره ملی کتاب اولیا و مربیان را برگزار می‌کند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش، در متن این فراخوان آمده است: اولین «جشنواره ملی کتاب اولیا و مربیان»، با هدف اولویت بخشی به مسایل فرهنگی و تربیتی مرتبط با ماموریت های انجمن اولیا و مربیان و همچنین بررسی، داوری، انتخاب، معرفی و تقدیر از نویسندگان، مترجمان و موسسات انتشاراتی برتر در حوزه آموزش والدین و تربیت فرزندان برگزار می گردد تا پس از آن آثار مناسب و اثر گذار مرتبط با تربیت فرزندان به خانواده ها معرفی شود.

علاقه مندان، موسسات انتشاراتی، نویسندگان و مترجمان محترم استان آثار و کتاب های انتشار یافته( از سال 1390به بعد) صرفاً و به طور مستقیم توسط خود نویسندگان یا موسسات انتشاراتی به دبیر خانه جشنواره ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار تا 27 بهمن ماه 95 است و بررسی، داوری و انتخاب کتاب های برگزیده و قابل تقدیر صرفاً در دبیر خانه علمی جشنواره، مستقر در دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان وزارتخانه، به نشانی تهران میدان فردوسی، خیابان شهید قرنی، خیابان سمیه، ساختمان مرحوم علاقه مندان، طبقه دهم، دفتر انجمن اولیا و مربیان، اداره آموزش اولیا صورت خواهد گرفت.

گفتني است؛ علاقه مندانی که آثار خود را ارسال می کنند آدرس و شماره تماس خود را به همراه آثار خود ذکر کنند؛ زمان برگزاری جشنواره روز دوشنبه مورخ نهم اسفند ماه 95 بوده و مکان آن دانشگاه تهران است.

کارشناسان دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان همه روزه به جز روز های تعطیل با شماره تلفن های  82284272-021 و 82284273-021 آماده پاسخگویی به سئوالات علاقه‌مندان و رفع هرگونه ابهام هستند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه